22. NIEDZIELA ZWYKŁA – 29. 08. 2021

22. NIEDZIELA ZWYKŁA  –  29. 08. 2021

1. Zmiana Tajemnic Żywego różańca w środę o godz. 18.00 w Lubinie.
2. Uczniów z rodzicami, nauczycieli i wszystkich pracowników szkolnych zapraszam na mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolny w niedzielę 5 września o godz. 12:30.
3. W odpowiedzi na apel Papieża Franciszka o modlitwę i pomoc humanitarną dla cierpiącego ludu Afganistanu, w niedzielę 5 września w kościołach całej Polski będziemy modlić się w tej intencji, będzie też można złożyć ofiary do puszek, które za pośrednictwem „Caritas” zostaną przekazane najbardziej potrzebującym.
4. W tym tygodniu zachowajmy według możliwości praktyki związane z I czwartkiem, piątkiem i sobotą nowego miesiąca.
5. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przygotowywali i pomagali w przebiegu uroczystości odpustowych, jak również wszystkim jej Uczestnikom i Gościom za wspólną modlitwę. Bóg zapłać także za dzisiejsze ofiary złożone na utrzymanie parafii.