23.05.2021 – ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO  –  23. 05. 2021

1. Jutro uroczystość NMP Matki Kościoła głównej patronki naszej archidiecezji. Na wieczorną mszę św. w Lubinie zapraszam młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
2. W środę (26 maja) obchodzić będziemy Dzień Matki. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszych mam.
3. W czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
4. W przyszłą niedzielę 12 dzieci z naszej parafii przystąpi do pierwszej komunii św. o godz. 12:00 w Lubinie, z tego powodu nie będzie mszy św. o godz. 12:30 w Wapnicy. Zachęcam do uczestnictwa w mszy św. o godz. 9:30 lub 11:00.
5. Za 11 dni, 3 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Z wyprzedzeniem proszę o zaplanowanie przygotowania poszczególnych ołtarzy, pomoc w przebiegu procesji i zbieranie płatków kwiatowych na procesję.
6. Okazja do spowiedzi sakramentalnej codziennie przed mszą świętą.
7. Za troskę o oba nasze kościoły, zwłaszcza za posprzątanie i udekorowanie kwiatami oaz za ofiary składane na utrzymanie parafii serdeczne Bóg zapłać!