15.11.2020r. – 33. NIEDZIELA ZWYKŁA

33. NIEDZIELA ZWYKŁA

15. 11. 2020

1. Obchodzimy dzisiaj IV Światowy Dzień Ubogich pod hasłem Wyciągnij rękę do ubogiego. Można dzisiaj wspomóc ubogich za pośrednictwem Caritas składając ofiarę do puszki.

2. Za zmarłych poleconych w wypominkach modlimy się przez cały listopad po wszystkich Mszach św.

3. Koronka do Bożego Miłosierdzia we wtorek w Wapnicy o godz. 18:00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lubinie o godz.18:00.

4. Sakrament pokuty przed każdą mszą św.

5. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończąca obecny rok liturgiczny. Za dwa tygodnie pierwsza niedziela adwentu i poświęcenie opłatków.

6. Fundacja Donum Vitae ze Szczecina, informuje o możliwości przygotowania do sakramentu małżeństwa w formie on-line. Już 17 listopada, rozpocznie się najbliższy kurs dla narzeczonych. Kolejny kurs rozpocznie się 22 stycznia 2021r. Szczegóły na stronie internetowej fundacji.

7. Bóg zapłać za troskę o oba nasze kościoły oraz ofiary złożone na utrzymanie parafii.

8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Bogdan Janaszek, Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

91/ 328 41 04