PORZĄDEK KOLĘDOWYCH MSZY ŚW. ZA PARAFIAN

Z racji pandemii tegoroczna wizyta duszpasterska – kolęda – nie odbędzie się w tradycyjnej formie.

W miejsce tradycyjnych odwiedzin duszpasterskich w tym roku pragnę zaprosić parafian, którym sytuacja życiowa na to pozwala, na swoistą kolędową „rewizytę” do kościoła.
Od poniedziałku 11 stycznia każdego dnia będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców poszczególnych ulic. Warto zabrać ze sobą wodę do poświęcenia, którą będzie można następnie pokropić swoje mieszkanie. Przed mszą św. okazja do spowiedzi. Jeśli ktoś będzie miał życzenie złożyć coroczną ofiarę kolędową, będę bardzo wdzięczny.

Msze św. będą odprawiane o godz. 18:00 dla mieszkańców Lubina, Wicka i Zalesia w kościele w Lubinie, a dla mieszkańców Wapnicy w kościele w Wapnicy wg następującego porządku:

W KOŚCIELE W LUBINIE:
11. 01. poniedziałek – Lubin
12. 01. wtorek – Zalesie i Wicko
20. 01. środa – UZUPEŁNIENIA: Za tych parafian, którzy nie mogli być obecni we wcześniejszych terminach.

W KOŚCIELE W WAPNICY:
13. 01. środa – Wapnica, ul. Jachtowa, Pogodna, Jodłowa, Okrągła, Mała.
14. 01. czwartek – Wapnica, ul. Turkusowa numery 1 – 5.
15. 01. piątek – Wapnica, ul. Turkusowa od kościoła do Wikliny po prawej i sklepu po lewej stronie oraz osiedle
16. 01. sobota – Turkusowa od Wikliny/sklepu do końca.