27. 06. 2021 – 13. NIEDZIELA ZWYKŁA

13. NIEDZIELA ZWYKŁA  –  27. 06. 2021

1. We wtorek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca zebrana w tym dniu to tzw. świętopietrze na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
2. W czwartek, 1 lipca wspomnienie obowiązkowe św. Ottona z Bambergu, patrona archidiecezji.
3. Przez całe wakacje sobotnia msza św. o godz. 18:00 będzie sprawowana z formularza niedzielnego, natomiast w niedziele będzie dodatkowa msza św. o godz. 19:00 w Lubinie.
4. W okresie wakacyjnym Biuro Parafialne czynne po wcześniejszym zapowiedzeniu wizyty.
5. Jeszcze przed wakacyjnym wyjazdem warto skorzystać z sakramentu pokuty. W naszym kościele okazja do spowiedzi przed mszą św.
6. Świątynia jest miejscem spotkania z Bogiem, pamiętajmy więc, że również nasz wakacyjny strój ma odzwierciedlać szacunek i cześć dla tego miejsca.
7. Są wolne intencje mszalne w czasie wakacyjnym, można je zamawiać w zakrystii po mszy św.
8. Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary składane na funkcjonowanie i utrzymanie naszej parafii. Dziękuję także za modlitwę i ujawnianą życzliwość.
9. Serdecznie witamy gości, wypoczywających w naszej parafii i zapraszamy do włączenia się w życie naszej wspólnoty parafialnej.