27. NIEDZIELA ZWYKŁA – 03. 10. 2021

27. NIEDZIELA ZWYKŁA  –  03. 10. 2021

1. W październiku po mszach św. odmawiamy różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Przypominam wiernym o możliwości uzyskania odpustu za pobożne odmówienie różańca św. pod zwykłymi warunkami.
2. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w środę o 18.00 w Lubinie.
3. W przyszłą niedzielę, tj. 10 października br. w Kościele w Polsce obchodzić będziemy 21. Dzień Papieski. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na stypendia dla utalentowanej młodzieży z ubogich rodzin. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne kościoła w Lubinie.
4. Również w przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12:30 zostaną poświęcone różańce dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św.
5. Dziękując za wspólną modlitwę i ofiary złożone na utrzymanie parafii życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.