30. NIEDZIELA ZWYKŁA – 24. 10. 2021

30. NIEDZIELA ZWYKŁA  –  24. 10. 2021

1. Zbliża się listopad, miesiąc żałobnej pamięci o zmarłych. Pamiętajmy o wypominkach, są one wyrazem naszej wdzięczności wobec tych, którym jesteśmy winni modlitewną pamięć. Czyste formularze wypominkowe zostały wyłożone przy wyjściu z kościoła. Po czytelnym wypisaniu imion zmarłych, proszę wraz z ofiarą w kopercie złożyć je na tacę. Za zmarłych poleconych w wypominkach będziemy modlić się przez cały listopad po wszystkich mszach św.
2. Za osim dni, 1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we mszy świętej. W naszej parafii porządek mszy św. będzie następujący: w Wapnicy o godz. 9.30, w Lubinie o godz. 11.00, po mszy wyruszymy z procesją na cmentarz. Nie będzie mszy św. o godz. 12.30.
3. Wszystkim, którzy w różnych formach wspierają parafię składam staropolskie „Bóg zapłać”. Serdecznie dziękuję za wyrazy życzliwości, wsparcie oraz ofiary złożone na tacę.