32. NIEDZIELA ZWYKŁA – 7. 11. 2021

32. NIEDZIELA ZWYKŁA  –  7. 11. 2021

1. Za zmarłych poleconych w wypominkach modlimy się przez cały listopad po wszystkich mszach św. Przypominam, że Stolica Apostolska wydłużyła do końca listopada możliwość uzyskania odpustu za zmarłych.
2. W czwartek, 11 listopada, w 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, zapraszam do Lubina na mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 11.00. W tym dniu nie będzie mszy św. wieczornej w Wapnicy.
3. Taca w przyszłą – drugą niedzielę miesiąca – będzie, jak co miesiąc, przeznaczona na cele inwestycyjne.
4. W minionym tygodniu zakończył się kolejny etap prac przy kościele w Lubinie. Wróciły po renowacji drzwi zewnętrzne z południowej strony nawy kościoła, a także wykonany w ostatnich miesiącach projekt remontu i rewaloryzacji kościoła w Lubinie zaakceptowany został przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Szczecinie.
5. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą parafię; dziękuję za pomoc i życzliwość. “Bóg zapłać” za okazane serce i ofiary złożone na tacę czy przelane na konto parafialne.