5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 03. 04. 2022

5. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  –  03. 04. 2022

1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w Wapnicy w czwartki o godz. 18:00, a w Lubinie w piątki o godz. 18:00.
Gorzkie Żale śpiewamy w wielkopostne niedziele, w Wapnicy o godz. 9:15, a w Lubinie po mszy św. o godz. 11:00.
2. Na zmianę tajemnic Żywego Różańca zapraszam w piątek o godz. 18:00.
3. Za tydzień, w Niedzielę Palmową rozpoczniemy obchody Wielkiego Tygodnia. Poświęcenie palm odbędzie się podczas każdej mszy św.
4. Dodatkowa okazja do spowiedzi przedświątecznej w najbliższy piątek od godz. 17:30 do 18:00 w Lubinie.
5. W zakrystii można nabywać świece i baranki Caritas na wielkanocny stół. Duża świeca kosztuje 20 zł, mała świeca 8 zł, świeca jajko z podstawką 18 zł, baranek czekoladowy 5 zł. Dochód z tej sprzedaży zasila dzieła charytatywne Caritas. Można również zabrać torby charytatywne Caritas, na których są zapisane istotne informacje o produktach, które można ofiarować najuboższym z naszej parafii. Wypełnione torby proszę składać w zakrystii.
6. Dziękuję osobom, które uprzątnęły teren przy schodach prowadzących do kościoła w Lubinie.
7. Za ofiary na rzecz parafii i wszelkie dobro bardzo serdecznie dziękuję: Bóg zapłać!

email: biuro@parafia.lubin.pl