NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 8. 01. 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO  –  08.01. 2023

1. Od jutra rozpocznie się w naszej parafii wizyta duszpasterska, czyli tzw. kolęda. Odwiedzę rodziny, które wyraziły chęć przyjęcia księdza. Kolędy nie będą zapowiadać ministranci. Do końca kolędy w dni powszednie nie będzie mszy św. wieczornych i biuro parafialne będzie nieczynne. Rozpoczęcie kolędy w dni powszednie od godz. 16:00, w soboty od 10:00. Szczegółowy program kolędy jest wywieszony w gablocie, dostępny również na stronie internetowej parafii.
2. W najbliższą niedzielę, 15. stycznia zbiórka, do puszek na fundację „Kirche in not” czyli dla kościołów w potrzebie.
3. Serdecznie dziękuję za wszelką troskę o oba nasze kościoły oraz ofiary złożone dzisiaj na cele inwestycyjne parafii.

ks. Andrzej Wańka
proboszcz
tel.: 91/ 328 41 04
email. biuro@parafia.lubin.pl
http://parafia.lubin.pl