11. NIEDZIELA ZWYKŁA – 16. 06. 2024

11. NIEDZIELA ZWYKŁA  –  16.06. 2024

1. Przy wyjściu z kościoła prowadzona jest kwesta do puszki na kolonie letnie CARITAS.
2. W czwartek o godz. 18:00 zapraszam wszystkich uczniów i nauczycieli na mszę św. dziękczynną za miniony rok szkolny.
3. W okresie wakacyjnym msze św. niedzielne sprawowane będą wg całorocznego porządku niedzielnego, tj. o godz. 9:30, 11:00 i 12:30.
4. W okresie wakacyjnym Biuro Parafialne czynne po wcześniejszym zapowiedzeniu wizyty.
5. Jeszcze przed wakacyjnym wyjazdem warto skorzystać z sakramentu pokuty. W naszym kościele okazja do spowiedzi przed mszą św.
6. Świątynia jest miejscem spotkania z Bogiem, pamiętajmy więc, że również nasz wakacyjny strój ma odzwierciedlać szacunek i cześć dla tego miejsca.
7. Bóg zapłać wszystkim, którzy swoimi modlitwami, ofiarami i osobistym zaangażowaniem wspierają naszą parafię.
8. Gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzę miłego wypoczynku i sprzyjającej pogody.