12. NIEDZIELA ZWYKŁA – 23. 06. 2024

12. NIEDZIELA ZWYKŁA  –  23.06. 2024

1. Przy wyjściu z kościoła prowadzona jest kwesta do puszki na kolonie letnie CARITAS.
2. W okresie wakacyjnym msze św. niedzielne sprawowane będą wg całorocznego porządku niedzielnego, tj. o godz. 9:30; 11:00 i 12:30.
3. W okresie wakacyjnym Biuro Parafialne czynne po wcześniejszym zapowiedzeniu wizyty.
4. Jeszcze przed wakacyjnym wyjazdem warto skorzystać z sakramentu pokuty. W naszej parafii okazja do spowiedzi w dni powszednie przed mszą św.
5. Świątynia jest miejscem spotkania z Bogiem, pamiętajmy więc, że również nasz wakacyjny strój ma odzwierciedlać szacunek i cześć dla tego miejsca.
6. Bóg zapłać za troskę o oba nasze kościoły, ofiary złożone na utrzymanie parafii oraz za udział w dzisiejszej wspólnej modlitwie.
7. Wyjeżdżającym na wakacje życzę udanego wypoczynku w świadomości relacji z Bogiem, a Gościom przebywającym w naszej parafii życzę sprzyjającej pogody i życzliwości Parafian.