17. NIEDZIELA ZWYKŁA – 25. 07. 2021

17. NIEDZIELA ZWYKŁA  –  25. 07. 2021

1. Nie będzie mszy św. wieczornej w poniedziałek, wtorek i piątek.
2. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi i nawałnic w Polsce i innych częściach Europy.
3. W związku z dniem św. Krzysztofa, dziś po każdej mszy świętej poświęcenie pojazdów.
4. Przez całe wakacje w soboty msza św. o godz. 18:00 sprawowana jest z formularza niedzielnego, natomiast w niedziele dodatkowa msza św. o godz. 19:00 w Lubinie.
5. W okresie wakacyjnym biuro parafialne czynne po wcześniejszym zapowiedzeniu wizyty.
6. Są wolne intencje mszalne, można je zamawiać w zakrystii po mszy św.
7. Serdecznie witamy i pozdrawiamy wszystkich Gości wypoczywających na terenie naszej parafii i życzymy dobrej pogody oraz udanego wypoczynku. Pamiętajmy o właściwym wykorzystaniu podarowanego nam czasu odpoczynku. Niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Panem Bogiem i umocnieniu wiary.
8. Wszystkim darczyńcom za ofiary na składane na potrzeby parafii dziękuję staropolskim „Bóg zapłać”.