16. NIEDZIELA ZWYKŁA – 18. 07. 2021

16. NIEDZIELA ZWYKŁA  –  18. 07. 2021

1. W tym tygodniu nie będzie mszy św. w poniedziałek, czwartek i piątek.
2.W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów po każdej mszy św.
3. W niedzielę Godzinki ku czci NMP o godz. 9:10 w Wapnicy.
4. W najbliższym czasie są wolne intencje mszalne, zachęcam do ofiarowania intencji mszy świętych za żywych lub za zmarłych.
5. Przez całe wakacje w soboty msza św. o godz. 18:00 sprawowana jest z formularza niedzielnego, natomiast w niedziele dodatkowa msza św. o godz. 19:00 w Lubinie.
6. W okresie wakacyjnym biuro parafialne czynne po wcześniejszym zapowiedzeniu wizyty.
7. Wyrażam wdzięczność Parafianom oraz Gościom za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
9. Parafianom i Gościom życzę by trwające wakacje stały się okazją do pogłębienia wiary. Szczęść Boże!