21. NIEDZIELA ZWYKŁA – 27. 08. 2023

21. NIEDZIELA ZWYKŁA  –  27.08. 2023

1. W tym tygodniu msze św. w poniedziałek i środę odprawione będą w Wapnicy o godz. 7:30, pozostałe msze św. bez zmian.
2. W tym tygodniu zachowajmy według możliwości praktyki związane z I piątkiem i sobotą nowego miesiąca.
3. Uczniów z rodzicami, nauczycieli i wszystkich pracowników szkolnych zapraszam na mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolny w niedzielę 3 września o godz. 12:30. Będziemy wspólnie modlić się o błogosławieństwo Boże i pomyślność, poświęcone też zostaną tornistry uczniów.
4. Sakrament pokuty sprawowany jest w dni powszednie przed mszą św.
5. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przygotowywali kościół i otoczenie do odpustu i pomagali w przebiegu uroczystości odpustowych w kościele i na plebanii, rybakom i wszystkim, którzy ofiarowali dary na stół. Dziękuję za liczne uczestnictwo w mszy odpustowej i wspólną modlitwę.
6. Bóg zapłać także za dzisiejsze ofiary złożone na utrzymanie parafii.