KOLĘDA 2022 – INFORMACJE

W tym roku ponownie, z racji pandemii, wizyta duszpasterska – kolęda – nie odbędzie się w tradycyjnej formie. W miejsce tradycyjnych odwiedzin duszpasterskich, analogicznie do roku ubiegłego, pragnę zaprosić parafian, którym sytuacja życiowa na to pozwala, na swoistą kolędową „rewizytę” do kościoła.
Od wtorku 11 stycznia każdego dnia będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże dla mieszkańców poszczególnych ulic. Warto zabrać ze sobą wodę do poświęcenia, którą będzie można następnie pokropić swoje mieszkanie. Przed mszą św. okazja do spowiedzi. Msze św. będą odprawiane o godz. 18:00, dla mieszkańców Lubina, Wicka i Zalesia w kościele w Lubinie, a dla mieszkańców Wapnicy w kościele w Wapnicy.

 

PORZĄDEK KOLĘDOWYCH MSZY ŚW. ZA PARAFIAN

W KOŚCIELE W LUBINIE:

11. 01. wtorek – Lubin
12. 01. środa – Zalesie i Wicko

W KOŚCIELE W WAPNICY:

13. 01. czwartek – Wapnica, ul. Jachtowa, Pogodna, Jodłowa, Okrągła, Mała i ul. Turkusowa od numeru 1 do Wikliny.
14. 01. piątek – Wapnica, ul. Turkusowa od Wikliny do końca.